Dřevěné masivní skříně: Český masivní nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní skříně: Český masivní nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.
12 490 Kč Přidat
14 990 Kč Přidat
9 990 Kč Přidat
23 490 Kč Přidat
15 990 Kč Přidat
6 390 Kč Přidat
5 990 Kč Přidat
21 290 Kč Přidat
Masivní dřevěné šatní a policové skříně jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva s voskovanou nebo lakovanou povrchovou úpravou.Vnitřní prostor skříní je bez povrchové úpravy,kterou si lze přiobjednat. Rozměry skříní jsou uvedeny včetně říms,ale na přání zákazníka můžeme upravit nábytek tak,aby šly sestavit jednotlivé skříně těsně vedle sebe přesně podle Vašich představ a tvořily tak souvislou řadu skříní,které se dají různým způsobem kombinovat.Skříně ,ve kterých jsou police, lze upravit na šatní a naopak. Z konstrukčních důvodů se tento nábytek dodává ve smontovaném stavu,pouze trojdílná skříň č.128 je rozdělena na dvě části a to část jednodílnou č.130 a dvoudílnou č.129,které se navzájem jednoduchým způsobem sešroubují pomocí spojovacích šroubů k sobě.
Nástavec na dvoudílnou skříň č.129 vyrábíme pod katalogovým číslem 127 a na skříň se pouze položí.Nástavce na jednodílné skříně z důvodů malého zájmu zákazníků nemáme zařazený ve výrobním programu,ale není problém udělat jednodílný nástavec na zakázku.
Skříně s názvem "Junior"jsou určeny především do dětských pokojů a malých prostorů tam,kam se velká skříň nevejde.Vnitřní hloubka této skříně je 43 cm.
Nástavec na skříně Junior č..27 a č.28 vyrábíme pod katalogovým číslem 47.Nástavce se dodávají ve smontovaném stavu.
UPOZORNĚNÍ:pokud jde skříň špatně dovírat,nebo spáry dveří nejsou stejné,je to způsobeno křivou podlahou a skříň je třeba vypodložit tak, aby všechny spáry byly rovnoběžné.. Skříně jsou baleny do bublinkové folie,rohy jsou vyztuženy kartonem. Váha dvoudílné skříně je 60 kg Váha skříně Junior je 42 kg Váha nástavce na skříň je 15 kg.

 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky