Dřevěné masivní skleníky: Český masivní nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní skleníky: Český masivní nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.
7 490 Kč Přidat
9 690 Kč Přidat
12 990 Kč Přidat
14 990 Kč Přidat
16 990 Kč Přidat
13 990 Kč Přidat
16 990 Kč Přidat
9 990 Kč Přidat
4 990 Kč Přidat
K tomu,aby stylový interiér vybavený masivním nábytkem působil celistvým dojmem v celé své originalitě, zaslouží si i odpovídající doplňky,jako například starý porcelán ,stylové sklenky, drobné sošky a ostatní maličkosti,které chcete mít neustále na očích.
K uložení vašich rodinných pokladů tak,aby se na ně neprášilo a zároveň jste je měli neustále na očích poslouží prosklená skříňka,neboli skleník,který by měl ve Vašem interiéru zaujímat to nejdůstojnější místo.A protože místa není nikdy dost,vyrábíme dřevěné skleníky v několika velikostech,výškách a typech.
Rovné masivní skleníky vyrábíme nedělené,v dolní části s několika zásuvkami a prosklenými nebo masivními boky.Skleníky se skosenými rohy se skládají ze dvou částí,spodní zásuvkové,která se nechá použít jako samostatná komoda a horní prosklené části,která se na zmíněnou komodu postaví.Tento kazetový skleník je dost prostorný a působí velmi luxusně. Všechny skleníky jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva tradiční technologií, s povrchovou úpravou kvalitními anglickými vosky,které dávají nábytku krásný saténový lesk.

 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky