Dřevěné masivní skleníky: Český masivní nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní skleníky: Český masivní nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.
9 390 Kč Přidat
12 190 Kč Přidat
16 490 Kč Přidat
18 790 Kč Přidat
21 390 Kč Přidat
17 490 Kč Přidat
21 290 Kč Přidat
12 490 Kč Přidat
6 390 Kč Přidat
K tomu,aby stylový interiér vybavený masivním nábytkem působil celistvým dojmem v celé své originalitě, zaslouží si i odpovídající doplňky,jako například starý porcelán ,stylové sklenky, drobné sošky a ostatní maličkosti,které chcete mít neustále na očích.
K uložení vašich rodinných pokladů tak,aby se na ně neprášilo a zároveň jste je měli neustále na očích poslouží prosklená skříňka,neboli skleník,který by měl ve Vašem interiéru zaujímat to nejdůstojnější místo.A protože místa není nikdy dost,vyrábíme dřevěné skleníky v několika velikostech,výškách a typech.
Rovné masivní skleníky vyrábíme nedělené,v dolní části s několika zásuvkami a prosklenými nebo masivními boky.Skleníky se skosenými rohy se skládají ze dvou částí,spodní zásuvkové,která se nechá použít jako samostatná komoda a horní prosklené části,která se na zmíněnou komodu postaví.Tento kazetový skleník je dost prostorný a působí velmi luxusně. Všechny skleníky jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva tradiční technologií, s povrchovou úpravou kvalitními anglickými vosky,které dávají nábytku krásný saténový lesk.

 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky