Dřevěné masivní komody a příborníky- rohové: Český masivní nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní komody a příborníky- rohové: Český masivní nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.
6 790 Kč Přidat
6 690 Kč Přidat
9 690 Kč Přidat
11 190 Kč Přidat
7 690 Kč Přidat
10 790 Kč Přidat
7 690 Kč Přidat
9 990 Kč Přidat
18 690 Kč Přidat
19 790 Kč Přidat
21 290 Kč Přidat
19 490 Kč Přidat
10 990 Kč Přidat
5 690 Kč Přidat
Dřevěné rohové komody z masivního dřeva jsou přesně tím nábytkem,který elegantním způsobem vyplní nevyužitý kout Vašeho interiéru.Abychom uspokojili požadavky našich zákazníků na prostor, vyrábíme komody ve třech půdorysných velikostech a výškách 68 cm, 91 cm a dvoudílné vysoké 200cm,takzvané antiky.Komody o výšce 68 cm jsou našimi zákazníky využívány především jako televizní stolky.
Komody střední výšky se mohou používat samostatně,mohou sloužit jako rohové spojení rovných komod,které mají za tímto účelem stejnou výšku, nebo mohou být použity jako spodní díl antiky.Horní a spodní díly antik lze mezi sebou vzájemně kombinovat ,abyste získali přesně ten typ nábytku,který uspokojí Vaše potřeby a nejlépe se do daného interiéru hodí.Můžete si objednat komody se skleněnými výplněmi ,s kazetovými dřevěnými výplněmi a navzájem je kombinovat v horní i spodní části antiky.Komody s prosklenými dvířky se dají využívat jako příborníky nebo skleníky,kam chcete uložit věci,které by neměly zůstat skryty. Naopak plná dvířka schovají to,co by mělo zůstat raději utajeno.
Úzká rohová antika je vkusným doplňkem malého interiéru,například chodeb,verand , malých pokojíků a všude tam,kam se už žádný jiný nábytek nevejde.
Příborníky již po staletí slouží k ukládání jídelního nádobí.Horní část tohoto nábytku byla jakousi výkladní skříní hostitele ,kde se prezentoval většinou svým porcelánem.Spodní části příborníku byly využívány na příbory a nádobí spíše užitkové než okrasné.
V dnešní době jsou v různých formách příborníky nezbytnou součástí hospod ,restaurací a hotelů.Pokud máte doma nějaké pěkné porcelánové nádobí,čajový servis,mísy nebo poháry se kterými se chcete pochlubit,pak by Vám příborník v domácnosti určitě neměl chybět.
Naše firma vyrábí klasickou metodou příborníky z kvalitního smrkového dřeva s voskovanou povrchovou úpravou, která dá nábytku saténový lesk,dřevo je příjemné na omak a zvýrazní se jedinečná kresba dřeva.Velké množství zásuvek a poliček umožňuje mít všechny potřebné věci ke stolování nebo vaření pohromadě.
Příborník je rozdělen na dvě pevné části a to spodní komodu a horní díl,který se na komodu pouze postaví.Horní i spodní části různých typů můžete mezi sebou vzájemně kombinovat a tím získáte přesně takový nábytek,který vyhovuje Vašim požadavkům.

 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky