Dřevěné masivní televizní stolky a truhly: Český smrkový nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu-truhlářství Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní televizní stolky a truhly: Český smrkový nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.


4 890 Kč(vč. DPH) Přidat
4 890 Kč(vč. DPH) Přidat
6 490 Kč(vč. DPH) Přidat
6 390 Kč(vč. DPH) Přidat
7 590 Kč(vč. DPH) Přidat
5 990 Kč(vč. DPH) Přidat
3 790 Kč(vč. DPH) Přidat
14 990 Kč(vč. DPH) Přidat
4 190 Kč(vč. DPH) Přidat
5 490 Kč(vč. DPH) Přidat
2 890 Kč(vč. DPH) Přidat
Dřevěné televizní stolky vyrobené z kvalitního smrkového dřeva s povrchovou úpravou přírodními anglickými vosky Ciranova nebo lakem,který má atest na dětské hračky. Tyto stolky,které mohou sloužit i jako komody,vyrábíme v několika výškách buď rovné nebo rohové.Všechny tyto stolky mají úložný prostor pro přehrávače i kazety.Na přání zákazníka můžeme po dohodě stolky rozměrově a vzhledově upravit,nebo vyříznout v zadní části stolku otvor pro kabeláž.
Masivní dřevěné Truhly jsou nábytkem vskutku historickým.Jejich vývoj se dá počítat na tisíciletí a i v dnešní době,kdy tento účelný nábytek vystřídaly komody a skříně,najdou pro svou praktičnost kombinací úložného prostoru a lavice uplatnění v každém stylovém interiéru.Truhlu můžeme ozdobit ručně malovaným motivem dle našeho vzoru,viz katalog,nebo po vzájemné konzultaci s malířem můžete zvolit motiv vlastní,na který vytvoříme předběžnou kalkulaci.
TV+PC skříň je konstruována tak,aby počítač nebo televizor nekazil celkový dojem stylového interiéru .Před prací na počítači se dveře skříně otevřou a aby nepřekážely při práci,zasunou se pomocí speciálního kování do boků skříně ,čímž se Vám otevře prostor pro práci .Výsuvný pult na klávesnici,prostor pro monitor a tiskárnu,přihrádky na CD ,šanony a ostatní drobnou dokumentaci tak, aby bylo vše po ruce Stejným způsobem lze do skříně umístit televizor,přehrávač nebo rádio.Po skončení práce na počítači,nebo po vypnutí televizoru vysunete z boku skříně dveře , zavřete a je uklizeno.Ve vašem stylovém interiéru zůstane jen krásná masivní skříň.

 
© 2009-2017 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky